Knutselen met Kinderen...
Maskers voor Jongens Knutselen
Gepost onder: Knutselen met Kinderen door Mamaloutje op 24 februari 2009 - 2681x bekeken
Trefwoorden: Feest, Jongens, Papier & Karton
Print het masker sjabloon uit en versier deze met papier, stickers, mooie tekeningen of leuke teksten.
Categorie
- halo over Walibi World
- Ron over Talentenjacht
- Anette Jansen over Talentenjacht
- Ron over Kleurpotloodjes
- Ron over Gestapelde Kerstboom Koekjes
- Jacie over Kleurpotloodjes
- accubre over Gestapelde Kerstboom Koekjes
- Aukje over Tijdschrift Kunst
- Mamaloutje over Hartjes Mobiel
- kidsparadijs over Hartjes Mobiel
Laatste Reacties
Gezellig met alle gasten voor het verjaardagspartijtje van jouw feestvarken, aan de eettafel knippen en plakken
Benodigdheden
- Sjabloon
- Gekleurd A4 formaat papier
- Gekleurd A4 formaat karton
- Scharen
- Lijm
- Perforator
- Cadeau linten
- Stiften
- Potloden
- Waskrijtjes
- Plastic- of wegwerptafellaken
- Stickers (bijv. Batman, Dino’s etc)
- Fototoestel (opgeladen en voorzien van het geheugenkaartje of fotorolletje)
- Jouw zoon’s favoriete muziek
Voorbereiding
Print de oogmaskers plus een aantal extra uit. Maak in de week voorafgaand aan het partijtje, zelf een aantal Feestmaskers als voorbeeld, volgens de knutseluitleg.
Dek de eettafel met het plastic- of wegwerptafelkleed. Verspreid de knutselspullen over de eettafel. Leg her en der een feestmasker wat jij zelf gemaakt hebt neer als voorbeeld. En voorzie elke plaats van een uitgeprint masker.
Zodra de jongens aan tafel zitten, kun je uitleggen wat precies de bedoeling is.
De knutseluitleg
De heren kunnen nu allemaal hun masker, netjes langs de rand uitknippen. Wellicht dat jij her en der even moet helpen om de ogen netjes uit te knippen.
Vervolgens kiezen de mannen een gekleurd vel A4 karton uit. En trekken ze met een stift of potlood, het uitgeknipte masker over op het karton.
De volgende stap is om nogmaals maar nu uit het karton, het masker weer uit te knippen. Ook nu zul je wellicht weer her en der te hulp moeten schieten voor de ogen.
Knip nu met de perforator aan weerskanten van het masker een gaatje, waardoor je straks met een cadeau lint het masker vast kunt strikken aan de achterkant van het hoofd.
De heren kunnen nu hun fantasie de vrije loop laten en de meest griezelige, of meest coole masker ooit gaan maken!
Zodra de jongens klaar en tevreden zijn met hun feestmasker, kunnen ze hem opzetten. Laat de jongens met jouw feestvarken natuurlijk voorop, op zijn lievelingsmuziek al polonaisend door de woonkamer sjouwen.
Hilariteit alom!
Tip
Maak van elke stap, van de klaargezette spullen op de tafel tot aan de Feestmaskers-polonaise foto’s!
Fijne verjaardag!
Kijk ook eens naar:
Nog geen Reacties/Trackbacks (Laat weten wat jij vindt!)
Nog geen reacties, breng de boel op gang met jouw reactie!










